Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Koncert Charytatywny dla Ewy Kieryk

28.02.2012

Dział: wydarzenia, kategoria: Inne

Koncert Charytatywny dla Ewy Kieryk

Miejsce: Klub Kolorowa, ul. Lotnicza 42, Oleśnica

Data: 2012-03-10

Czas: godz.

Impreza odbędzie się 10 marca w klubie „Kolorowa”, przy ul. Lotniczej 42. Start zaplanowano na godzinę 18.00. Wstęp kosztuje 10zł, a dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc dla Ewy Kieryk z Bierutowa, która na początku roku straciła obie nogi w wypadku kolejowym.

Koncerty rozpocznie oleśnicki zespół The Forty Niners. Następnie na scenie pojawi się kolejna oleśnicka kapela – blues-rockowy Fit To Eat. Sporą dawkę cięższych klimatów zapewni nie słyszany dawno w naszym mieście Melting Pot. Instrumentalny metal w wykonaniu oleśniczan zawsze przyciągał spore rzesze fanów ciężkiego grania. Potężne uderzenie utalentowanej i doświadczonej wrocławsko-oleśnickiej kapeli Maigra bez wątpienia nie zostawi na słuchaczach suchej nitki. Wieczór zakończy natomiast pochodzący z Namysłowa zespół Formacja In.

Zapowiada się zatem interesujący wieczór, który jest nie tylko okazją, aby posłuchać lokalnych kapel z pogranicza przeróżnych gatunków muzycznych, ale przede wszystkim pomóc Ewie.

www.olesnica.pl

AUTOR

jake

jake

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.