Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Przysłowia w obrazach.

09.06.2014

Dział: galerie, kategoria: Sprawy miasta

Pola Rudnicka z kl. 6a zaję...

Zdjęcie 1 z 3

Pola Rudnicka z kl. 6a zajęła I miejsce w kategorii: język niemiecki klasy IV-VI, Nikola Woźniak z kl. 3a – III miejsce w kategorii: język niemiecki klasy I-III! Finalistami zostali: Weronika Sołtowska kl. 3a, Adrian Susidko kl. 4b i Małgorzata Lelonek kl. 6c.

Zadaniem uczestników była p...

Zdjęcie 2 z 3

Zadaniem uczestników była prezentacja przysłów języka niemieckiego oraz języka angielskiego w formie ilustracji. Ocenie podlegała poprawność sformułowania przysłowia w danym języku, oryginalność, kreatywność oraz pomysłowość. Rozstrzygnięcie konkursu przebiegało w dwóch etapach: I etap – wyłonienie przez komisję konkursową prac finałowych z każdej grupy wiekowej (ponad 200 prac!), II etap – otwarte głosowanie na zwycięską pracę na Facebooku – strona PSNJN o. Wrocław (zapraszamy do obejrzenia!).

Dziękujemy wszystkim, którz...

Zdjęcie 3 z 3

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali naszych finalistów głosując na Facebooku i gratulujemy zwycięzcom! nauczyciel j. niemieckiego, Aleksandra Kudła

AUTOR

Monika Stadniczenko-promocja SP6

Monika Stadniczenko-promocja SP6

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.