Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Dzień Nauczyciela w "szóstce"

14.10.2014

Dział: galerie, kategoria: Sprawy miasta

To właśni oni pod kierunkie...

Zdjęcie 1 z 3

To właśni oni pod kierunkiem wychowawczyń – Ilony Gąszczak i Iwony Rogali przygotowali wesoły i pogodny program artystyczny, aby dziecięcym śpiewem i recytacją umilić nauczycielom ich święto. Zaprosili też całe grono pedagogiczne do wspólnej zabawy.

14 października był w nasze...

Zdjęcie 2 z 3

14 października był w naszej szkole obchodzony w sposób szczególny. Nie zabrakło kwiatów, uśmiechów, słodkości i najlepszych życzeń dla wszystkich nauczycieli od wdzięcznych wychowanków. Uczniowie dziękowali nie tylko za przekazywaną wiedzę, za przygotowanie do konkursów przedmiotowych, do zawodów sportowych, za ciekawe i niebanalne lekcje, ale i za trud włożony we wpajanie prawdziwych wartości, za poświęcony czas, okazywane ciepło, uśmiech, zainteresowanie, za otarte łzy i pocieszanie w smutkach.

Dzień Edukacji Narodowej by...

Zdjęcie 3 z 3

Dzień Edukacji Narodowej był też okazją, by uhonorować najlepszych pedagogów. Pani Aleksandra Kudła otrzymała Nagrodę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, panie Bożena Pudlis i Elżbieta Grędysa otrzymały Nagrodę Burmistrza, pani Mariola Bednarska została odznaczona Złotym Medalem za Długoletnią Służbę, natomiast panie Maria Hałapacz i Katarzyna Nowatkowska-Kapusta zostały odznaczone Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę. Gratulujemy wszystkim nauczycielom otrzymanych wyróżnień.

AUTOR

Monika Stadniczenko-promocja SP6

Monika Stadniczenko-promocja SP6

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.