Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

„By język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa ...”

03.03.2015

Dział: galerie, kategoria: Sprawy miasta

Wzięły w nim udział zespoły...

Zdjęcie 1 z 7

Wzięły w nim udział zespoły z SP 2, SP 4, SP 6, SP 7 i SP 8. W skład każdej reprezentacji weszli przedstawiciele klas IV, V i VI. Uczestnicy, rozwiązując zadania konkursowe, wykazali się wiadomościami z zakresu gramatyki i ortografii języka polskiego, umiejętnością posługiwania się poprawną polszczyzną, kojarzenia ważnych wydarzeń historycznych, znajomością frazeologizmów, zabytków oleśnickich, książek dla dzieci i młodzieży, a także elementarną wiedzą z zakresu kultury.

Uczestnicy rywalizowali w d...

Zdjęcie 2 z 7

Uczestnicy rywalizowali w dziesięciu konkurencjach. Prezentacje drużyn oceniało jury w składzie: Danuta Seredyńska z SP 2, Joanna Szczegodzińska z SP 7 oraz Joanna Stojanowska z SP 8.

         Po podsumowaniu wy...

Zdjęcie 3 z 7

Po podsumowaniu wyników uzyskanych przez poszczególne zespoły jury przyznało: I miejsce reprezentacji z SP 7, II miejsce reprezentacji z SP 8, III miejsce reprezentacji z SP 2, IV miejsce reprezentacji z SP 4, V miejsce reprezentacji z SP 6.

Wszystkie zespoły otrzymały...

Zdjęcie 4 z 7

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i zostały uhonorowane nagrodami oraz upominkami ufundowanymi przez Burmistrza Oleśnicy. Gratulujemy młodym humanistom „giętkości języków” i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcie 5 z 7

Zdjęcie 6 z 7

Zdjęcie 7 z 7

AUTOR

Monika Stadniczenko-promocja SP6

Monika Stadniczenko-promocja SP6

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.