Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Złoto dla Boi-team Oleśnica

28.04.2013

Dział: artykuły, kategoria: Sport

Złoto dla Boi-team Oleśnica

W sobotę 27 kwietnia, w Jeleniej Górze odbył się III Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry w brazylijskim jui-jitsu. Oleśnicki klub Boi-team, tym razem repezentowało dwóch zawodników: Patryk Kosacki oraz Brajan Pogwizd.

Patryk niestety w pierwszej walce musiał uznać wyższość swojego kolegi z wrocławskiej sekcji Boi-teamu. Brajanowi na początku pierwszej walki, mimo sprowadzeń przeciwnika do parteru, nie udalo się zdobyć punktów z powodu braku stabilizacji pozycji i w połowie walki przegrywał 0:6, jednak pod koniec walki udało mu się przeprowadzić kilka skutecznych akcji, dzięki czemu ostatecznie wygrał 8:6. W drugiej walce, zawodnik Boi-teamu, całkowicie zdominował swojego rywala i w pewnym momencie
prowadził aż 12:0, a walka ostatecznie skończyła się wynikiem 12:3. Dzięki tym wygranym, Brajan zdobył pierwszy złoty medał, dla młodej oleśniciek sekcji. Dodatkowo warto dodać, że Brajan trenuje brazylijskie jui-jitsu dopiero od stycznia i był to jego debiut na zawodach.

AUTOR

Haznar

Haznar

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.