Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA OLEŚNICZANIE

26.03.2013

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA OLEŚNICZANIE

Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica z s.w Boguszycach zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w próbach ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA "OLEŚNICZANIE".

Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica z s.w Boguszycach zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Oleśnica do wzięcia udziału w  próbach ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA "OLEŚNICZANIE".

Zespół "Oleśniczanie" powstał w 2004 roku i od tego czasu z powodzeniem występował i reprezentował Gminę Oleśnica zarówno na imprezach polskich, jak i zagranicznych.
W skład trzydziestoosobowego zespołu wchodziły pary taneczne, kapela i chór.

 
GOK Oleśnica zaprosił do poprowadzenia reaktywowanego zespołu Panią Adrianę Filipek (Zespół Pieśni i Tańca "Jubilat", Zespół Tańca Ludowego AWF Wrocław "Kalina").

Wszystkich zainteresowanych udziałem w próbach zespołu zapraszamy w każdy wtorek do świetlicy wiejskiej w Bystrem, na godz. 16.30.

Jeśli poprzez tanieć i śpiew chciałbyś wraz z Ośrodkiem zadbać o przetrwanie tradycji ludowych, a przy okazji poznać nowych ludzi, z którymi ciekawie i miło spędzisz czas te zajęcia są dla Ciebie.
 
PRZYJADŹ!
ZOBACZ!
ZOSTAŃ!

 

 

AUTOR

monikajankowska

monikajankowska

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.