Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu FOTOGRAFUJEMY OLEŚNICĘ

22.10.2013

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu FOTOGRAFUJEMY OLEŚNICĘ

Towarzystwo Przyjaciół Oleśnicy oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja w Oleśnicy zapraszają do udziału w projekcie „Fotografujemy Oleśnicę”.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 26 października o godz. 16.00 w oleśnickiej Bibliotece Centralnej przy ul. Reja 10.

Paweł Piotrowski omówi rolę decydującego momentu w fotografii oraz street photography.  Przedstawi prezentacje serii "Dobre życie" - esej o życiu codziennym mieszkańców Gminy Dobroszyce oraz omówieni na tym przykładzie jak zbudować spójny materiał fotograficzny na konkretny, wybrany przez siebie temat. 

Paweł Piotrowski urodził się w 1986 roku w Oleśnicy. Jest niezależnym fotografem, ilustratorem i projektantem graficznym. W 2011roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu o specjalności Projektowanie graficzne. Inspiracji szuka w życiu codziennym i tym, co go otacza. Zajmuje się głównie fotografią reportażową, dokumentalną, uliczną i portretową, wykonuje również grafiki, ilustracje oraz animacje. Od 2011 roku Paweł Piotrowski jest jednym z członków kolektywu un-posed, który zajmuje się promocją fotografii ulicznej.

Więcej informacji na stronie projektu www.facebook.com/FotografujemyOlesnice oraz na stronie www.biblio.olesnica.pl.

AUTOR

PiMBP

PiMBP

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.