Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Z myślą o babci i dziadku

06.02.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Z myślą o babci i dziadku

Tradycyjnie w kalendarium szkoły nie może zabraknąć działań na rzecz starszych członków rodziny. I choć program takich imprez jest podobny, to jednak każda babcia i dziadek z dumą oczekuje na słowo zaproszenia ze strony podrośniętych nieco wnucząt. One same z wielkim przejęciem przygotowują się do wyznaczonych ról ćwicząc tym samym odwagę i charakter.

W dniach 30-31 stycznia 2014 r. dzieci z  oddziałów  przedszkolnych pani Anety  Namiel – Chmielewskiej, Urszuli Pelikan, Beaty Michalak,  Anny Białej i   Marii Łysakowskiej oraz uczniowie klasy II A wraz z wychowawcą, panią Katarzyną Machaczką zaprosili swoje babcie i dziadków na uroczyste spotkanie w murach szkolnych. Od kilku tygodni wszyscy bardzo sumiennie przygotowywali się do niespodzianki. Przy pomocy rodziców  i wychowawców planowali przebieg imprezy. Ku ogromnej radości dużych i małych organizatorów, dumni ze swoich wnucząt babcie i dziadkowie, bardzo licznie odpowiedzieli na zaproszenie.   Mali artyści z wielkim przejęciem recytowali ciepłe wiersze i śpiewali wesołe piosenki, a rozczuleni goście nie żałowali braw. Duże wzruszenie wywołały na nich własnoręcznie zrobione przez dzieci kolorowe  upominki. Dopełnieniem uroczystości był przygotowany z pomocą rodziców słodki poczęstunek. W tak pięknej i uroczystej atmosferze czas mijał bardzo szybko. W imieniu organizatorów imprezy serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do jej zrealizowania.

                                                                                                   Rzecznik prasowy SP 6 – I. Żurawska

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.