Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

"Wiosna Radosna"

26.03.2015

Dział: artykuły, kategoria: Inne

"Wiosna Radosna"

We wtorek 24 marca w oleśnickiej Szóstce odbył się I Przegląd Recytatorski pod hasłem „Witaj Wiosno!”. Zaproszenie do udziału w konkursie skierowane było do najmłodszych dzieci uczęszczających do naszych szkolnych oddziałów przedszkolnych sześciolatków i pięciolatków.

Ku ogromnej radości organizatorów imprezy,  wiersze o wiośnie zapragnęło wyrecytować bardzo dużo dzieci. Po wstępnych eliminacjach w poszczególnych grupach do finału zakwalifikowało się 36 uczestników. Publiczność złożona z rówieśników małych artystów, rodziców i wychowawców cierpliwie wysłuchała wszystkich prezentacji. Jury w składzie: pani Małgorzata Jabłońska( pedagog szkolny), pani Iwona Żurawska( wychowawca w przedszkolu) oraz  pani Katarzyna Boryczka – Kubasik( pielęgniarka szkolna) nie miało łatwego zadania. Dopiero po przedłużających się obradach wyłoniło tegorocznych laureatów. Biorąc pod uwagę różnice rozwojowe pomiędzy pięciolatkami, a sześciolatkami przyznało nagrody w dwóch grupach.

Pięciolatki:           

I miejsce Filip Tomaszewski PA

II miejsce Marcel Dużyński PB

III miejsce Przemysław Gołąb PA

Wyróżnienia: Maja Stolecka PC, Weronika Rytkowska PB, Filip Strągowski PB

Sześciolatki:

I miejsce Natalia Urbańska OC

II miejsce Dawid Junik OA

III miejsce Weronika Diakowska OA

Wyróżnienia: Mikołaj Wiśniewski OA, Michalina Forenc OB, Marcel Bagiński OA, Zuzanna Bednarczyk OA i Joanna Rosiak OC.

Wszystkim małym artystom serdecznie gratuluję wspaniałego występu i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach. Brawo!!!

                                      Rzecznik prasowy SP6 – Iwona Żurawska

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.