Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Wicemistrzowie Kuchni z CKiW OHP

01.04.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Wicemistrzowie Kuchni z CKiW OHP

W czwartek, 27 marca, reprezentacja CKiW OHP zdobyła drugie miejsce w konkursie „Mistrz Kuchni 2014 na Opolszczyźnie”, który odbył się w Środowiskowym Hufcu Pracy w Namysłowie.

Konkurs był skierowany do uczestników Ochotniczych Hufców kończących przygotowanie zawodowe w formie przyuczenia do wykonywania pracy w zawodzie kucharz. W konkursie udział brały zespoły dwuosobowe. Każda jednostka organizacyjna mogła zgłosić tylko jeden zespół.  Nasze Centrum reprezentowali Natalia Kazimierczak i Kamil Kowalczyk pod opieką instruktora praktycznej nauki zawodu pani Beaty Bąk.
W trakcie konkursu, uczestnicy musieli wykazać się umiejętnościami kulinarnymi. Jury konkursu oceniało nie tylko jakość wykonania potrawy i sprawność posługiwania się sprzętem kucharskim, ale także stosowanie zasad organizacji pracy, estetykę stanowiska, umiejętność prezentowania potrawy i innowacyjność dania. W konkursie można było zdobyć maksymalnie 50 punktów. Drużyna CKiW zdobyła 49 punktów, uzyskując II miejsce w konkursie. Młodzież otrzymała cenne nagrody i dyplomy.

 

AUTOR

CKiW OHP w Oleśnicy

CKiW OHP w Oleśnicy

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.