Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Wakacje z Wędrowcem

01.07.2013

Dział: artykuły, kategoria: Sport

Wakacje z Wędrowcem

Wygoda czy przygoda? Takie pytanie zadaje sobie wielu z nas, planując wyjazd wakacyjny. Ekipa Wędrowca zawsze wybiera przygodę, ale w tym sezonie chcielibyśmy zaproponować Wam wygodę.

Z pewnością nie wszyscy wiedzą, że od 2 maja tego roku działa na terenie Oleśnicy Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego Wędrowiec.
Kim jesteśmy? Rodzicami, którzy postanowili dzielić się z Wami doświadczeniami w podróży z małymi dziećmi, dając jednocześnie możliwość wypożyczenia odpowiedniego sprzętu turystycznego.
tak by były łatwiejsze, przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

W naszej ofercie możecie wypozyczyć m.in.
- przyczepkę rowerową jedno i dwu osobową
- fotelik rowerowy
- nosidło turystyczne
- łóżeczko turystyczne
- rowerek biegowy

Oprócz sprzętu dla dzieci, posiadamy również sprzęt dla dojrzałych turystów, taki jak: plecaki, rowery,  kajak dmuchany, bagażnik samochodowy na rowery i inne akcesoria turystyczne.

Przygoda to nasza pasja, mamy doświadczenie w planowaniu podróży dalekich i bliskich, chętnie służymy radą. Nie jesteśmy nastawieni na zyski lecz na kontakt z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak my. Sprzęt, który posiadamy zbieraliśmy kilka lat, dobieralismy najlepsze marki, bo cenimy jakość i trwałość, a gdy uzbierała się juz cała szafa, postanowilismy, że otworzymy wypozyczalnię. Trochę dokupiliśmy bo klienci pytają o różne rzeczy, stale się rozwijamy i doposażamy.
Mamy sprzęt dobrej jakosci, dbamy o jego czystość i sprawność.

Zapraszamy Was na naszą stronę internetową na www.e-wedrowiec.pl gdzie poznacie szczegóły i zasady wypożyczania. Warto też polubic nas na facesbooku, aby otrzymać 10 % rabat na przyczepkę Weehoo i-Go oraz być stale na bieżąco z naszą ofertą i promocjami.

Ekipa Wędrowca

 

AUTOR

Anna Nieborak

Anna Nieborak

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.