Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Trening z czarnym pasem brazylijskiego jiu-jitsu.

17.04.2013

Dział: artykuły, kategoria: Sport

Trening z czarnym pasem brazylijskiego jiu-jitsu.

16 kwietnia, poraz pierwszy w Oleśnicy gościł czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu, Paweł Szubart. Paweł na codzień jest trenerem w głównej filii Boi-team w Polsce, która znajduje się we Wrocławiu. Do Oleśnicy przyjechał on na zaproszenie Kacpra Boińskiego, trenera brazylijskiego jiu-jitsu w oleśnickiej sekcji Boi-team, który na codzień trenuje również pod okiem Pawła Szubarta we Wrocławiu.

Na początku seminarium, po krótkiej rozgrzewce, Paweł stoczył kilku minutowe walki z każdym z zawodników, aby sprawdzić i ocenić ich umiejętności. Po sparingach, przyszła pora na nauke technik. W tej części treningu Paweł, bardzo szczegółowo omówił i zaprezentował kilka podstawowych technik, niezbędnych dla każdego zawodnika brazylijskiego jiu-jitsu.

Na koniec seminarium, Paweł nadał czterem osobą belki, co przybliżyło je do promocji na wyższe stopnie. Belki otrzymali: Patryk Kosacki, Paweł Pietryga, Wojtek Paczka oraz Kacper Boiński.

Już w maju oleśnicka sekcja Boi-team, przygotowuje kolejne, tym razem większe seminarium. Zostanie ono poprowadzone przez najlepszego zawodnika MMA w Polsce w wadze lekkiej, który jest również posiadaczem czarnego pasa brazylijskiego jiu-jitsu. Dokładne informacje dotyczące zbliżającego się seminarium, zostaną podane w najbliższych dniach.

AUTOR

Haznar

Haznar

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.