Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Taniec orientalny

24.07.2014

Dział: artykuły, kategoria: Sport

Taniec orientalny

Taniec orientalny to taniec dla każdej kobiety! Nieważne ile masz lat i jaką kondycję - taniec pomoże Ci się zrelaksować, wpłynie dobroczynnie na Twoją postawę i skoryguję niewłaściwe ruchowe nawyki.

Taniec rozwija koordynację fizyczno - ruchową, zapewniając odpowiednie rozciągnięcie mięśni, stymulując prawidłową postawę ciała. Ponadto odpręża, poprawia sprawność i rzeźbi sylwetkę.
 
Taniec orientalny składa się z wielu styli i sposobów ich wyrazu. Współczesna forma tańca, związana silnie z tradycją krajów arabskich, bogata jest w elementy baletowe.
 
Na zajęciach poznasz rodzaje rytmów i ich interpretacje. Z każdą lekcją nauczysz się nowych figur i kombinacji, które pomogą wyrazić kobiecosć, wdzięk i elegancję, gwarantując przy tym udaną zabawę.
Przenieś się w świat orientu, odetchnij od zgiełku i zapisz się na zajęcia!
 
 
Kilka słów o instruktorce:
Uczestniczka licznych festiwali i warsztatów poświęconych tematyce tańca orientalnego. Posiada zaświadczenie ukończenia kursu Szkoły Tańca Arabskiego na poziomie zaawansowanym. Laureatka II miejsca podczas ogólnopolskiego konkursu tanecznego w Opolu (04/2014r.).
Od niedawna spełnia się w tańcu zawodowo, prowadząc lekcje na terenie Oleśnicy i w okolicach, występując sceniczne, urozmaicając swoje pokazy nauką i zabawą taneczną z publicznością.
 
Zapraszam do odwiedzenia  strony i zapoznania się z ofertą!
 
www.dalyah.pl

 

AUTOR

Dalyah Bellydance

Dalyah Bellydance

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.