Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Szkolny karnawał

02.03.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Szkolny karnawał

Przez dwa dni w oleśnickiej Szóstce gościły najpiękniejsze księżniczki, barwni piraci, kolorowe zwierzęta oraz zabawne postacie z bajek i najróżniejszych filmów. Stało się to za sprawą balu karnawałowego klas młodszych I – III.

W środę i w czwartek 12 – 13 lutego nasi uczniowie, w towarzystwie rodziców i rodzeństwa, wzięli liczny udział w zorganizowanej dla nich zabawie.   Oprawą muzyczną zajął się Piotr Balicki z kabaretu BZIK, który specjalnie dla naszych małych tancerzy przygotował listę aktualnych przebojów. Pokusa była tak wielka, że nie oparło się jej wielu rodziców. Wspólnie ze swoimi pociechami bawili się i śpiewali do wtóru z rozbawionymi maluchami. Swój wkład w zabawę mieli także wychowawcy klas, którzy zadbali o bezpieczeństwo i zorganizowaną zabawę. Dzięki zaangażowaniu rodziców w klasach przygotowano dla dzieci słodki poczęstunek. Podczas krótkiej przerwy nasi szkolni przebierańcy chętnie naładowali wyczerpane baterie i znowu wrócili do zabawy.

W imieniu zadowolonych dzieci serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznej imprezy karnawałowej.

                                               Rzecznik SP6 – I. Żurawska

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.