Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Seminarium z mistrzem

02.05.2013

Dział: artykuły, kategoria: Sport

Seminarium z mistrzem

Na zaproszenie oleśnickiej sekcji brazylijskiego jiu-jitsu, gościliśmy już w naszym mieście brązowy pas brazylijskiego jiu jitsu - Bogusława Dawca, oraz czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu - Pawła Szubarta. Tym razem klub prowadzony przez Kacpra Boińskiego postanowił zorganizować seminarium na większą skale.

Poprzednie oba treningi z gośćmi Boi-teamu odbywały się wewnątrz klubu i dostęp do nich mieli tylko zawodnicy Boi-team Oleśnica. Natomiast 25 maja w Oleśnicy będzie miało miejscie seminarium w którym będzie mógł wziąć udział każdy chętny.

Już w tym miesiącu pojawi się w naszym mieście najlepszy polski zawodnik MMA wagi lekkiej Marcin Held- najmłodszy czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu w Polsce. Oprócz tego Marcin jest finalistą turnieju wagi lekkiej organizowanym przez Bellator. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych organizacji MMA na świecie. 

Marcin poprowadzi dwa dwugodzinne treningi z zakresu BJJ w formule NO GI. Informacje o cenie oraz zapisach można uzyskać pisząc na adres bjjolesnica@wp.pl

AUTOR

Haznar

Haznar

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.