Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Reprezentacja SP 6 trzecią drużyną w województwie

25.05.2015

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Reprezentacja SP 6 trzecią drużyną w województwie

22 maja 2015r. na Uniwersytecie Wrocławskim odbył się Wielki Finał VII Dolnośląskiego Konkursu Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Nysa "Uczę się bezpiecznie żyć", w którym ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy startowały dwie drużyny:

- VI w składzie Natalia Sobiegraj z VI a, Kinga Kuśmierczyk, Oliwia Olszańska z VI c.

 

W konkursie należało wykazać się wiedzą i umiejętnościami w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zachowania i udzielania pomocy w razie pożaru i powodzi, znajomością znaków drogowych, zachowania się w górach, czy wiedzą na temat źródeł energii odnawialnej i nieodnawialnej. Nasze drużyny świetnie poradziły  sobie z krwotokami, złamaniami, zadławieniami i RKO.

W rezultacie trudnych zmagań drużyna klas IV - VI wywalczyła szóste miejsce,  natomiast drużyna klas I -  III została trzecią drużyną w województwie dolnośląskim. Duże BRAWA!

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.