Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Przedszkolaki w Szóstce

30.01.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Przedszkolaki w Szóstce

W poniedziałek 27 stycznia naszą szkołę odwiedziły dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami i panią dyrektor, Ewą Grab z przedszkola nr 4 w Oleśnicy.

Właśnie dla nich nasi mali artyści z koła muzyczno – teatralnego, prowadzonego przez panią Jolantę Potępę, po raz kolejny wystąpili w swoim przedstawieniu „Kopciuszk”. Dla szkolnych aktorów była to kolejna okazja do prezentacji swoich talentów. Szczególnie, że  wdzięczna  najmłodsza widownia zachwycała się dosłownie wszystkim. Podobały się stroje baśniowych postaci, bogata scenografia, duża aula i poszczególne występy aktorów. Atmosfera przypominała tą w prawdziwym w teatrze, a owacjom nie było końca. Po przedstawieniu specjalni goście zostali zaproszeni do zwiedzenia szkoły. W towarzystwie pani dyrektor Szóstki, Jadwigi Wieczorek spotkali się ze szkolnymi rówieśnikami z naszych szkolnych oddziałów przedszkolnych. Z dumą wędrowali po szkolnych korytarzach. Na chwilę stanęli przed szklaną gablotą z pucharami uwieczniającą sukcesy naszych uczniów. Wszystko było dla nich piękne i  ciekawe. Zaciekawione  bogatym życiem szkolnym maluchy wróciły do przedszkola. Żegnając się, kolejno obiecały, że już we wrześniu one także będą naszymi uczniami. Brawo przedszkolaki i do zobaczenia!

                                               Rzecznik prasowy SP6 – I. Żurawska

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.