Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Projekt Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego

11.11.2012

Dział: artykuły, kategoria: Konsultacje społeczne

Projekt Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego

Zapraszamy bardzo serdecznie na konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego do 2020 roku, które odbędą w dniu 28 listopada 2012 r. (środa) o godz. 10.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Oleśnicy.

W spotkaniu uczestniczył będzie  przedstawiciel Zarządu Województwa, który zaprezentuje główne założenia nowego dokumentu oraz rozpocznie dyskusję nad jego ostatecznym kształtem.

Strategia Rozwoju Województwa Dolnośląskiego to nowatorski i odbiegający od standardowych strategii dokument, który programuje rozwój regionu do 2020 r. Do prac nad nim zaproszeni zostali eksperci, znani ekonomiści, pracownicy naukowi, przedstawiciele biznesu i samorządu z całego województwa. Celem było stworzenie dokumentu, który usystematyzuje kierunki rozwoju regionu, a także zaangażuje w ich realizację wszystkie szczeble samorządu, aby wspólnie budować  pomyślność i dobrobyt jego mieszkańców. Aby cel ten został osiągnięty władze województwa pragną zapoznać się z jak najszerszą opinią lokalnych społeczności Dolnego Śląska.

AUTOR

redaktor

redaktor

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.