Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Projekt edukacyjny zakończony z sukcesem!

16.06.2014

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

Projekt edukacyjny zakończony z sukcesem!

We wtorek w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego „Rody Oleśnickiego Zamku”.

Projekt został zrealizowany przez wychowanków Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy pod opieką pani Anny Wozińskiej i Małgorzaty Surmy. Tematem projektu było odkrywanie i promowanie niezwykle interesującej historii rodów Piastów, Podiebradów i Wirtembergów.

Uczniowie w bardzo ciekawy sposób opowiedzieli historię rodów zamieszkujących niegdyś Zamek Książęcy w Oleśnicy, wykorzystując prezentację multimedialną oraz spektakl teatralny.

Młodzi i zdolni aktorzy zaprezentowali herby rodowe i piękne stroje nawiązującego do minionych epok.  W podsumowaniu projektu udział wzięli nauczyciele, instruktorzy, wychowawcy, dyrekcja CKiW OHP w Oleśnicy oraz zaproszeni goście. Publiczność doceniła wysiłek klas trzecich gromkimi brawami.

AUTOR

CKiW OHP w Oleśnicy

CKiW OHP w Oleśnicy

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.