Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Pomyślnie zakończone projekty inwestycyjne GOK Oleśnica

31.01.2013

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

Pomyślnie zakończone projekty inwestycyjne GOK Oleśnica

Miło nam poinformować, iż zakończyła się procedura realizacji trzech projektów, składanych w ramach naboru wniosku „Małe projekty” PROW 2007-13 do LGD Dobra Widawa w I kwartale 2012 roku. Realizację nadzorował Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Pierwszy projekt dotyczył zakupu strojów i instrumentów dla kapeli SMYKI z gminy Oleśnica (PROW). Oprócz zakupu kompletnych strojów wraz butami i kapeluszami, zakupione zostały instrumenty: klarnet i skrzypce. Łączny koszt projektu to 24 483,19 zł (dofinansowanie 15 000 zł).

Zakończył się również remont świetlicy wiejskiej w Ligocie Polskiej (z dofinansowaniem z PROW). Celem projektu była adaptacja i remont pomieszczeń, które nie były objęte planem remontowym, zakończonym w świetlicy wiejskiej w 2011 roku. W chwili obecnej techniczny świetlica spełnia już współczesne oczekiwania społeczności lokalnej, a sam projekt dotyczył m.in. zaadaptowania pomieszczeń na pokoje instruktorów, siłownie i sale. Łączny koszt projektu to 62 710,82 zł (dofinansowanie 25 000 zł).

GOK Oleśnica remontował również Klub „Kuźnia”, działający w siedzibie GOK Oleśnica w Boguszycach. Zakres zadania obejmował remont schodów od strony ulicy, remont schodów od strony parkingu, remont schodów od strony garaży (schody były w bardzo złym stanie technicznym), roboty remontowe wewnętrzne, przebudowę pomieszczeń sanitarnych  i wymianę okien w klubie „Kuźnia”. Łączny koszt remontu to 53 520,80 zł (dofinansowanie 25 000 zł).

Dziękujemy wszystkim osobom, instytucjom i wykonawcom, zaangażowanym w pozytywne zrealizowanie tych działań!

 

Opracował:

Piotr Michałowski

Starszy specjalista ds. kultury

GOK Oleśnica

 

AUTOR

monikajankowska

monikajankowska

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.