Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Policjant w przedszkolu

26.09.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Policjant w przedszkolu

W czwartek 25 września przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy gościły u siebie przedstawicieli Powiatowej Komendy Policji w Oleśnicy.

. St. Sierżant Aleksandra Pieprzycka i sierżant sztabowy Piotr Jaworski bardzo dokładnie tłumaczyli najmłodszym najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Przedszkolaki z ciekawością przyglądały się niezwykłym gościom. Dla większości z nich było to pierwsze tak bliskie  spotkanie  z  policjantem. Uważnie słuchały o zasadach obowiązujących pieszych i rowerzystów, o  kaskach chroniących głowę w trakcie jazdy na rolkach czy rowerze, i o ograniczonym zaufaniu do dorosłych, którzy nie zawsze muszą być dobrzy.  Wszystkie maluchy bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu. Zadawały pytania i dzieliły się spostrzeżeniami. Z dumą odpowiadały na pytania o numery alarmowe.    

Na zakończenie  spotkania przedszkolaki  złożyły  uroczystą obietnicę przestrzegania wszystkich zasad dotyczących bezpiecznej zabawy i ruchu drogowego. Potem były jeszcze pamiątkowe zdjęcia oraz serdeczne podziękowania naszych najmłodszych.

                                   Rzecznik prasowy szkoły

                                       Iwona Żurawska

 

 

 

 

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.