Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Poetycko o przyrodzie

13.02.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Poetycko o przyrodzie

W poniedziałek 10 lutego przedszkolaki z oddziałów 0 c ( wychowawca Urszula Pelikan) i 0e ( wychowawca Maria Kamińska) stanęły w recytatorskim pojedynku. W styczniu Szkoła Podstawowa nr 2 z Oleśnicy wspólnie ze Szkołą Podstawową w Borowie Oleśnickiej ogłosiły konkurs recytatorski pod hasłem „Przyroda wokół nas”.

Zgodnie z założeniem organizatorów chętne szkoły i przedszkola miały we własnym zakresie przeprowadzić eliminacje i wytypować zawodników do następnego etapu. W trudnym wyborze małych laureatów pomogła nauczycielka klasy I c, pani Marta Kamińska. Tradycyjnie, po burzliwych obradach, jury wytypowało Hannę Sławną z grupy 0 c i Michalinę Janicką z grupy 0e. Dziewczynki będą reprezentowały nasze oddziały przedszkolne w uroczystym finale konkursu, który zaplanowano  w oleśnickim MOKiS-ie 12.03.2014 roku. Na zakończenie eliminacji wszyscy uczestnicy recytatorskich zmagań zostali nagrodzeni słodkościami, pamiątkowymi dyplomami i kolorowymi książeczkami. W imieniu wychowawców i rówieśników serdecznie gratuluję Hani i Michasi zdobytego wyróżnienia i oczywiście TRZYMAMY KCIUKI za dalsze sukcesy.

                                      Rzecznik SP6 – I. Żurawska

 

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.