Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Pierwszaki potrafią...

02.03.2015

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Pierwszaki potrafią...

W środę 25 lutego br. pierwszaki z oleśnickiej Szóstki miały okazję zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w turnieju „ Pierwszak Potrafi”.

Tę wdzięczną dla wszystkich zabawę  rozpoczęła dyrektor szkoły, pani Jadwiga Wieczorek życząc pierwszoklasistom samych sukcesów. Uczniowie z ośmiu klas pierwszych musieli ułożyć puzzle przedstawiające wizerunek patrona naszej szkoły – Janusza Korczaka, wykazać się umiejętnością rozróżniania samogłosek i spółgłosek, klasyfikowania figur geometrycznych, rachunkiem pamięciowym, sznurowaniem butów oraz  spostrzegawczością w uzupełnianiu brakujących elementów obrazka.  Musiały także popisać się zręcznością i sprawnością  fizyczną na torze przeszkód i w rzutach do celu. Całej imprezie towarzyszył śpiew i okrzyki zagrzewające do rywalizacji. W turnieju nie było pokonanych, wszyscy okazali się zwycięzcami. Organizatorki tegorocznej edycji turnieju, nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, panie Elżbieta Grędysa i Małgorzata Trzcińska postarały się o to, aby każda klasa otrzymała w nagrodę cukierki, pamiątkowy dyplom i piłkę.

                                                                       Rzecznik SP 6 – I. Żurawska

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.