Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

"Mój las"

31.05.2015

Dział: artykuły, kategoria: Inne

"Mój las"

29 maja 2015r. na terenie Nadleśnictwa Żmigród odbyło się uroczyste podsumowanie XXVIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Mój Las", którego organizatorem jest LOP. Uczniowie oleśnickiej Szóstki na regionalnym etapie konkursu odnieśli duże sukcesy. Dzieci startowały w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii klas I – III : III miejsce wywalczyła Klaudia Sójka z klasy III a, natomiast Oskar Nikody, Karolina Jarmuszewicz, Mateusz Pamuła i Antoni Remiszewski z klasy I h otrzymali wyróżnienia.

W kategorii klas IV - VI Jakub Krzekotowski z klasy Vc zajął III miejsce.

Wręczenie nagród odbyło się w siedzibie Nadleśnictwa Żmigród. Po otrzymaniu nagród dzieci miały okazję obejrzeć film w nowo otwartym Centrum Edukacji Ekologicznej o osobliwościach fauny i flory występującej w lasach Nadleśnictwa, które określane są mianem lasów Doliny Baryczy, spacerowały po ścieżkach i zakątkach przyrodniczych w zespole pałacowo - parkowym. Uroczystość zakończyła się przy wspólnym ognisku.

 

Katarzyna Machaczka, Janina Matuszak i Elżbieta Grędysa.

 

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.