Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Mały Mistrz

05.12.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Mały Mistrz

W roku szkolnym 2014/2015 uczniowie klasy I C z oleśnickiej Szóstki pod opieką wychowawcy Urszuli Pelikan i nauczyciela kultury fizycznej Roberta Banasika realizują program „Mały Mistrz” . Jego formuła opiera się na sześciu zasadniczych blokach sportowych z możliwością poszerzania ich o pokrewne dziedziny.

W każdym bloku uczeń ma szansę opanowania określonych umiejętności i wiadomości, za które nagradzany jest odpowiednią odznaką.  Po opanowaniu kolejnych sprawności i umiejętności ruchowych uczniowie otrzymują odznakę, którą wklejają do specjalnej legitymacji. Zdobywca kompletu sprawności otrzymuje tytuł Małego Mistrza.

W  szkole  odbyły  się już pierwsze mini-testy sprawnościowe. Dla każdego ucznia z klasy 1 c było to nie lada wyzwanie, ale przede wszystkim wspaniała  zabawa. Wszystkie dzieci wykonywały  poszczególne zadania z ogromnym przejęciem. Do tej pory uczniowie zdobyli  umiejętności z obszaru „Gimnastyk”. W nagrodę otrzymali   medale oraz pierwszą naklejkę z przypisaną  sprawnością, którą z dumą nalepiły w swoich specjalnych legitymacjach „Małego Mistrza”.

Duże  BRAWA  PIERWSZAKI!!!  i  serdeczne gratulacje.

                                      Rzecznik prasowy SP6 – Iwona Żurawska

 

 

 

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.