Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Książka tygodnia w oleśnickiej Bibliotece - Jezus mówi do ciebie

12.12.2013

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

Książka tygodnia w oleśnickiej Bibliotece - Jezus mówi do ciebie

"Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi...

... Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co już czynię."

Autorka książki „Jezus mówi do ciebie”, Sarah Young, udowadnia w niej, że życie pełnią życia, w wolności i radości naprawdę jest możliwe… od zaraz! Jedyne nasze zadanie to znalezienie czasu na rozmowę z Jezusem, naszym Panem. On jest mocniejszy od naszych grzechów i słabości. Ma plan dla każdego.

W dzisiejszym świecie, w którym to, co posiadasz ważniejsze jest od tego, kim jesteś, gdzie coraz częściej ludzie lepiej „komunikują się” z cyfrowym sprzętem niż z własną rodziną, bez przerwy szukamy tego „czegoś” , co zdoła zaspokoić naszą potrzebę doświadczania szczęścia - w zakupach, używkach czy rozrywkach. Jednak to pozorne szczęście trwa dzień, dwa, tydzień, a później powraca pustka oraz konieczność dalszego poszukiwania tego, co ją wypełni. Nic nie zaspokoi tego pragnienia, jedynie Bóg może nas stale obdarowywać poczuciem szczęścia, przecież umiłował nas już przed stworzeniem świata.

"TROSZCZĘ SIĘ O CIEBIE. Poczuj ciepło i bezpieczeństwo, wtulony w moją miłosną Obecność. Sprawuję kontrolę nad każdą najdrobniejszą sprawą w twoim życiu. A oprócz tego z tymi, którzy mnie miłują i są powołani według mojego zamiaru, współdziałam we wszystkim dla ich dobra." (fragment)

Książkę przeczytało już ponad 8 milionów ludzi na całym świecie, przetłumaczono ją na 25 języków. Niesamowite jest to, że każdy, kto po nią sięgnie i otworzy w dowolnym miejscu, dostrzeże, że te słowa skierowane są bezpośrednio do niego...

Już kilkukrotnie dzieliłem się nią ze znajomymi, większość z nich była poruszona...

Dominik Mol / PiMBP w Oleśnicy

AUTOR

PiMBP

PiMBP

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.