Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Książka tygodnia w oleśnickiej Bibliotece

14.07.2014

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

Książka tygodnia w oleśnickiej Bibliotece

Twórczość Joanny Olech znana jest od dawna oleśnickim czytelnikom. Parokrotnie gościła w naszym mieście na spotkaniach autorskich w bibliotece. Dynastię Miziołków i Pompona z rodziny Fisiów, zna chyba każdy mały czytelnik.

Tymczasem po wielu poszukiwaniach czegoś lekkiego, łatwego, trochę humorystycznego na wakacje „Tarantula, Klops i Herkules”, książka tym razem dedykowana troszkę starszym czytelnikom. Witkowice bo to tutaj dzieje się ta historia, to nudne miasteczko w Polsce. Wszystko zmieniło się, gdy z miejscowego muzeum, ktoś ukradł widokówkę. Czy mogła być dużo warta? W tym samym czasie, w wypadku zginął pochodzący z Witkowic mężczyzna z obywatelstwem niemieckim! Czy te zdarzenia można ze sobą powiązać? I czy to prawda, że w Witkowicach, ukryty jest skarb? Prowadzone w tej sprawie śledztwo, połączy Karola, rudego komputerowca i Tarantulę, piętnastoletnią fankę gotyku. Dołączą do tego, również podejrzana pani ornitolog, posterunkowy o „cudnym” nazwisku Buraś, miejscowy wikary, spragniony i żądny przygód oraz pies Herkules!

Zapraszam do wakacyjnej przygody w Witkowicach!!!

Milena Piętka / Olesnicka Biblioteka Publiczna 

AUTOR

PiMBP

PiMBP

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.