Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Książka tygodnia - Bezdomna Katarzyny Michalak

27.06.2013

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

Książka tygodnia - Bezdomna Katarzyny Michalak

Nie pogardzaj człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. Może się bowiem okazać, że znalazł się na dnie przez nieszczęście, chorobę lub ludzka podłość, zaś dla ciebie Los – jako lekcje pokory – szykuje podobną niespodziankę.”

Takie motto poprzedza najnowszą powieść Katarzyny Michalak pt. „Bezdomna”. Są w niej dwie jasno zarysowane postaci – Aśka i Kinga - tytułowa „Bezdomna”. Aśka to dziennikarka, z Kingą łączy ją mąż tej drugiej oraz historia, którą dawkuje jej „Bezdomna”. Czy to co usłyszy Aśka zostanie wykorzystane, by zdobyć sławę i pieniądze za wszelką cenę? Czy Kinga została bezdomną na własne życzenie?

"Bezdomna"- to niezwykle wzruszająca historia, pełna skrajnych emocji. To historia, którą należy przeczytać do końca. To powieść, która skłania do refleksji, by nie oceniać po pozorach, by obserwować, słuchać, reagować...  To powieść, którą czyta się z całym wagonem chusteczek. Polecam. 

Elżbieta Sosnowska / PiMBP w Oleśnicy

AUTOR

PiMBP

PiMBP

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.