Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Ksiażka tygodnia w oleśnickiej Bibliotece - "Gol!" Luigi'ego Garlando

26.06.2014

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

Ksiażka tygodnia w oleśnickiej Bibliotece - "Gol!" Luigi'ego Garlando

"Gol!" to seria książek dla młodych miłośników piłki nożnej. Seria jak najbardziej na czasie. Właśnie trwają rozgrywki piłkarskie w Brazylii!

Książki napisane z humorem i znajomością tematu przez znanego dziennikarza sportowego Luigi'ego Garlando, który pisze dla „Gazzetta dello Sport” – dziennika drukowanego na różowym papierze, wydawanego w Mediolanie – mieście, w którym autor się urodził i dorastał.

Książki przedstawiają przygody i marzenia Tommiego i jego ośmiorga przyjaciół, których łączy wielka pasja – futbol! Przygody bohaterów przeplatane są ciekawymi informacjami o piłkarzach, klubach i słynnych stadionach. Pasjonująca akcja ilustrowana komiksami.

 

Jesteś ciekawy jakie przygody przeżyje ósemka przyjaciół - zapraszamy do biblioteki „Pod Sową” na pasjonującą lekturę. Seria Gol! składa się z następujących części: cz. 1 - Gol! Pierwszy mecz, cz. 2 - Gol! Ruszamy do Brazylii.

Renata Bińkowska / OBP

AUTOR

PiMBP

PiMBP

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.