Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Kopciuszek, książę i dobra zabawa

15.01.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Kopciuszek, książę i dobra zabawa

W poniedziałek 13 stycznia mali aktorzy ze szkolnego koła artystycznego pod opieką nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej Jolanty Potępy zaprosili swoich rówieśników na swoją pierwszą premierę.

Od początku roku cierpliwie zgłębiali tajniki trudnej sztuki teatralnej. Planowali barwne kostiumy i ćwiczyli swoje kwestie. Pośród śmiechu, pracy i zabawy powstało wdzięczne przedstawienie. Od poniedziałku nasi mali artyści prezentowali swoją sztukę przed liczną szkolną publicznością. Bogata i kolorowa scenografia, roześmiane buzie aktorów oraz  wdzięczna gra zespołu sprawiły, że szkolna publiczność nie żałowała braw.  Zespól artystyczny należy do zajęć pozalekcyjnych i skupia dzieci z klas I – III, które z własnej inicjatywy i zgodnie z zainteresowaniami uczestniczą w organizowanych dla nich zajęciach. „Kopciuszek” jest ich pierwszym przedstawieniem i teraz niecierpliwie czekamy na następne.

                                      Rzecznik prasowy SP6 – I. Żurawska

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.