Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Konkurs

25.03.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Konkurs

W czwartek w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP odbył się konkurs zatytułowany „Fauna i Flora”. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności zawodowych oraz poszukiwanie inspiracji wiosennych w modzie i w kuchni.

Udział w konkursie wzięli uczestnicy Centrum przygotowujący się do zawodu kucharza i fryzjera. Ich zadaniem było przygotowanie oraz zaprezentowanie prac inspirowanych tematem konkursu, przy wykorzystaniu umiejętności praktycznych.

Pomysłowość i finezję przygotowanych prac oceniło jury: pani Jowita Tomaszewska, Dyrektor CKiW OHP w Oleśnicy, pani Eliza Kołcz, Z-ca Dyrektora oraz pani Maria Ćwikła, kierownik warsztatów. 

Jury przyznało, że poziom konkursu był bardzo wysoki, a prace różnorodne i bogate w walory estetyczne i smakowe. Dlatego też wszyscy uczestnicy konkursu za trud i wysiłek, jaki włożyli w przygotowanie prac konkursowych otrzymali nagrody.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

AUTOR

CKiW OHP w Oleśnicy

CKiW OHP w Oleśnicy

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.