Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Konferencja PNWM

09.12.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Konferencja PNWM

5 listopada 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy odbyła się konferencja „ Potencjał PNWM w rejonie przygranicznym”, skierowana do kadry Ochotniczych Hufców Pracy, realizującej projekty unijne, a także do instytucji z Dolnego Śląska zainteresowanych tematyką polsko-niemieckiej wymiany młodzieży, której otwarcia dokonała Pani Jowita Tomaszewska – Dyrektor CKiW OHP.

5 listopada 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy odbyła się konferencja „ Potencjał PNWM w rejonie przygranicznym”, skierowana do kadry Ochotniczych Hufców Pracy, realizującej projekty unijne, a także do instytucji z Dolnego Śląska zainteresowanych tematyką polsko-niemieckiej wymiany młodzieży, której otwarcia dokonała Pani Jowita Tomaszewska – Dyrektor Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy.

Konferencję poprowadził Pan Wojciech Pappai, doświadczony trener PNWM ze Stowarzyszenia ANAWOJ. 
Uczestnicy dowiedzieli się, jak efektywnie poszukiwać partnerów niemieckich, aplikować o środki oraz rozliczać projekty w ramach PNWM. Wraz z akredytowanym trenerem PNWM, panem Wojciechem Pappaiem uczestnicy projektu przeanalizowali najczęstsze problemy pojawiające się w trakcie aplikowania o środki oraz realizacji projektów.

 

Ponadto dodatkowo uczestnicy dowiedzieli się jak efetywniej poszukiwać partnerów niemieckich, aplikować o o środki finansowe oraz rozliczać projekty w ramach PNWM.
   

Autor : Agata Mieszała

AUTOR

CKiW w Oleśnicy

CKiW w Oleśnicy

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.