Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Kiedy myślę o swojej starości to ...

17.05.2012

Dział: artykuły, kategoria: Własnym zdaniem

Kiedy myślę o swojej starości to widzę siebie siedzącą w ogródku czytającą miłą dla oka lekturę. Jednak kiedy myślę o swojej starości,wciąż wracają moje wspomnienia z młodości. Moje lata szkolene,moi przyjaciele i te wszystkie przepiękne chwile które razem przeżyliśmy..

   .. W czasie obecnym uwielbiam cofać się do tamtych chwil,więc podejrzewam że za kilkadziesiąt lat będzie podobnie. Tak naprawdę nie jest łatwo wyobrazić sobie wizję własnej starości,jednak własnymi słowami spróbuję wyrazić jaka wizja widnieje w mojej głowie. A więc może od początku. Kiedy myślę o swojej starości widzę starszą panią ze wspaniałym życiem,z córką która o niej pamięta,z synem który jest wspaniałym dżentelemen oraz ich rodziny. A co najważniejsze,widzę swojego perfekcyjnego męża który pomimo tylu lat kocha mnie bezgranicznie. Takie życie jest niemalże bajką. W czasie mojej starości chciałabym być dumna z czasów mojej młodości,chciałabym powrócić do chwil,do tych czasów kiedy to wszystko się zaczęło. Jednak na taką starość trzeba sobie zasłużyć. Należy czynić każdy dzień takim aby był najpiękniejszy w naszym życiu,miłym oraz służyć dobrą radą. Dzięki tym drobnostką z pewnością dostaniemy to na co zasłużyliśmy,czyli na wspaniałe życie a co za tym idzie spokojną starość.  Na zakończenie pragnę przytoczyć myśl nieznanego autora: Ten kto ma spo­koj­ne i po­god­ne us­po­sobienie, łat­wiej przyj­mu­je starość. Ta myśl potwierdza,że warto osiągnąć pełnię człowieczeństwa,dzięki czemu starość przyjmie nas spokojnie i łagodnie.

AUTOR

zuzaczek

zuzaczek

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.