Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Karnawał w przedszkolu

20.01.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Karnawał w przedszkolu

Od powrotu do szkoły, po dłuższej przerwie świątecznej, wszystkie maluchy niecierpliwie oczekiwały na swój pierwszy bal karnawałowy. Jak co roku, planowana zabawa wywołała wiele emocji, które udzieliły się nie tylko dzieciom, ale także wychowawcom i rodzicom. W piątek 17 stycznia ochoczo wędrowały do przedszkola.

Niektóre już pomalowane i przebrane. Uśmiechnięte i wesołe nie mogły doczekać się sygnału do zabawy. W sali gimnastycznej czekał już na nich pan Zbyszek Jakubowski, który przez cały czas  zabawy starał się rozbawić i zadowolić nasze przedszkolaki.  Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich muzycznych niespodziankach.  Zgodnie jeździły kolorowym pociągiem, przechodziły pod zaczarowaną liną i  pilnie uczyły się nowych tańców. Podczas krótkich przerw na dzieci czekał słodki poczęstunek. Po takim „naładowaniu baterii” maluchy ochoczo wracały do zabawy.  Jednak wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć. Z żalem przedszkolaki stanęły do pamiątkowego zdjęcia. Niestety był to już ostatni punkt programu. 

W imieniu wszystkich uczestników zabawy serdecznie dziękuję rodzicom  za wspaniałe słodkości i przygotowanie dzieci do zabawy.

                                               Rzecznik prasowy szkoły – I. Żurawska

 

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.