Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Karnawał przedszkolaków

16.01.2015

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Karnawał przedszkolaków

W środę 14 stycznia pięcio i sześciolatki z oleśnickiej Szóstki bawiły się na karnawałowym balu. Dla większości z nich był to pierwszy taki bal, ale i te przedszkolaki dla których takie imprezy nie są obce bawiły się wyśmienicie.

Na chwilę maluchy wcieliły się w cudowne księżniczki, barwnych piratów, kolorowe zwierzęta oraz w najprzeróżniejsze zabawne postacie z bajek.  Oprawą muzyczną balu maluchów zajął   się zespół tancerzy Aliny Zwoźniak z Wrocławia, który specjalnie dla naszych małych tancerzy przygotował listę aktualnych przebojów. Prowadzący bardzo dobrze rozpoznali gusty muzyczne naszych maluchów. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zaproponowanych zabawach i pląsach.  Dzięki zaangażowaniu rodziców w klasach przygotowano dla dzieci słodki poczęstunek. Podczas krótkiej przerwy nasi mali  przebierańcy chętnie naładowali wyczerpane baterie i znowu wrócili do zabawy. Swój wkład w zabawę mieli także wychowawcy klas, którzy zadbali o bezpieczeństwo i zorganizowaną zabawę.

W imieniu zadowolonych dzieci serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznej imprezy karnawałowej.

                                               Rzecznik SP6 – I. Żurawska

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.