Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Jeszcze pięknie i świątecznie

22.01.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Jeszcze pięknie i świątecznie

W środę 15 stycznia uczniowie z klasy III e zaprosili swoich młodszych kolegów i koleżanki na przedstawienie jasełkowe. Gościem honorowym była dyrektor szkoły, pani Jadwiga Wieczorek. Wspólnie z przedszkolakami, dziećmi z grup świetlicowych oraz uczniami z integracyjnej klasy I a podziwiali grę aktorską trzecioklasistów.

Po południu swoje barwne przedstawienie młodzi aktorzy pokazali swoim rodzicom. Pewnie i dumnie odgrywali kolejne scenki i chociaż święta Bożego Narodzenia są już za nami to trzecioklasiści wnieśli na chwilę tak ulubiony przez wszystkich nastrój radości i tkliwej zadumy. Wychowawca klasy, pani Agnieszka Kowalczyk zadbała o bogatą scenografię i ciekawy scenariusz. Rodzice także stanęli na wysokości zadania. Wspólnie z dziećmi przygotowali wspaniałe stroje. W trakcie przedstawienia razem z dziećmi śpiewali ulubione kolędy. Tym bardziej na koniec nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć. W imieniu rozbawionej i uśmiechniętej publiczności dziękuję naszym trzecioklasistom za to, że pośród natłoku nauki i obowiązków szkolnych znaleźli czas na przygotowanie tak pięknej niespodzianki.

                                      Rzecznik SP 6 – Iwona Żurawska

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.