Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Gala-Najlepsi z najlepszych

25.06.2014

Dział: artykuły, kategoria: Sprawy miasta

Gala-Najlepsi z najlepszych

Podsumowanie konkursów przedmiotowych i sportowych - tak wyglądał program, piątej już Gali „Najlepsi z najlepszych” organizowanej przez naszą szkołę, która odbyła się 24 czerwca 2014r.

Podsumowanie konkursów przedmiotowych i sportowych - tak wyglądał program, piątej już Gali „Najlepsi z najlepszych” organizowanej przez naszą szkołę, która odbyła się 24 czerwca 2014r. Organizowane od pięciu lat wydarzenie jest doskonałą okazją, by podsumować konkursy przedmiotowe, sportowe oraz podziwiać artystyczne dokonania podopiecznych naszej szkoły. Uczniowie dostają podczas uroczystości statuetki za zajęte miejsca od I-III w konkursach, zawodach miejskich, powiatowych i ogólnopolskich. Zaproszeni na galę rodzice mieli okazję usłyszeć w ilu przedsięwzięciach uczestniczą ich dzieci .Najważniejszym celem konkursów jest budzenie i rozwijanie zainteresowań i pasji, a także motywowanie uczniów do podejmowania różnorodnych działań .Jednak statuetka, którą otrzymują uczniowie jest dla nich ważnym elementem świadczącym o odniesionym sukcesie. Przypomina o nim stojąc na półce cały następny rok i jest bodźcem do brania udziału w jeszcze większej ilości konkursów. Wydarzenie było także doskonałą okazja do zaprezentowania uczniowskich talentów. Przed publicznością wystąpił zespół- Bim-bom- zdobywca II miejsca na I Festiwalu Piosenki Polskiej w utworze Alicji Majewskiej „ Na przekór wszystkim”. Liderem jeśli chodzi o ilość otrzymanych figurek został Omnibus szkoły-Szymon Trembecki uczeń kl. 6 powiększając swoją kolekcję o 11 statuetek. Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

AUTOR

Joanna Stojanowska -  SP NR 8

Joanna Stojanowska - SP NR 8

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.