Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Fotografujemy Oleśnicę - zapraszamy na kolejne spotkanie 21 września

13.09.2013

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

Fotografujemy Oleśnicę - zapraszamy na kolejne spotkanie 21 września

Towarzystwo Przyjaciół Oleśnicy oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja w Oleśnicy zapraszają do udziału w projekcie „Fotografujemy Oleśnicę”.

Najbliższe spotkanie w ramach projektu odbędzie się w sobotę, 21 września o godz. 16.00 w oleśnickiej Bibliotece Centralnej przy ul. Reja 10.

Fotografie zrealizowanych przez siebie projektów zaprezentuje Kamilla Kasprzak -€“ absolwentka Wydziału Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, autorka projektu i wykonawczyni statuetki dla laureatów „Oleśnickiego Sukcesu Gospodarczego” oraz  „Nagrody Oleśnicy”. Prowadzi stworzoną przez siebie pracownię ceramiczną w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy - Młodzieżowym Domu Kultury oraz pracuje z osobami niepełnosprawnymi w Warsztacie Terapii Zajęciowej przy Caritasie w Dobroszycach. Brała udział w wystawach w Krakowie, Wrocławiu, Lubinie, Warszawie, Zakopanym i Gorzowie Wielkopolskim.

Więcej informacji na stronie projektu www.facebook.com/FotografujemyOlesnice . Pytania dotyczące projektu prosimy kierować na nasz adres mailowy:  fotografujemyolesnice@wp.pl.

AUTOR

PiMBP

PiMBP

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.