Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Festyn w Trójce

10.10.2014

Dział: artykuły, kategoria: Sprawy miasta

Festyn w Trójce

V Festyn Rodzinny TRÓJKI Miniona sobota kusiła piękną jesienną pogodą. Niejeden grzybiarz z radością wybierał się o świcie na łowy. Ale nie tylko amatorzy podgrzybków i prawdziwków w dobrych humorach powitali dzień. Od wczesnych godzin rannych na dziedzińcu Gimnazjum nr3 panował ruch.

To uczniowie z wychowawcami i rodzicami pod czujnym okiem głównej organizatorki, nauczycielki wf, Pani Anny Boczkowskiej przygotowywali się do V Festynu Rodzinnego.

    Już o 9.00 kolorowe kramy zachęcały do degustacji i zakupu zdrowej żywności. A było w czym wybierać! Kto nie kupił, niech żałuje, że nie skosztował dżemów, owoców, soków, deserów, ciasta marchewkowego czy owsianych ciasteczek. Każdy uczestnik festynu był częstowany jabłkiem, które dostarczył nam w prezencie sadownik z Jenkowic Pan Kazimierz Wysmyk. Główne hasło tegorocznej imprezy brzmiało„ Zainwestuj w swoje zdrowie”, dlatego oprócz smakołyków można było zadbać o sylwetkę, grając na pobliskim boisku, tańcząc lub kontrolując swoje ciśnienie, wagę, BMI.  Była to też dobra okazja do zaprezentowania  swoich pasji i talentów. Te pokazały również słuchaczki Uniwersytetu III Wieku. Pochwalili się również nasi uczniowie: mogliśmy podziwiać prace plastyczne, efekt prac uczniów  szkolnego koła Odysei Umysłu i grupę sportowców, którzy rozgrywali zacięte mecze koszykówki.

Celem nadrzędnym sobotniego spotkania było promowanie zdrowego stylu życia, ale też integracja najmłodszych – pierwszoklasistów. Wszystkie klasy zaangażowały  się w przygotowanie stoisk. Nie ulega wątpliwości, że duży wkład w organizację mieli Rodzice uczniów. Jeszcze raz dziękujemy Państwu za pomoc w naszym przedsięwzięciu.

AUTOR

ratch

ratch

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.