Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Dzień Życzliwości w Szóstce

27.11.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Dzień Życzliwości w Szóstce

W piątek 21.11 w oleśnickiej Szóstce Dzień Życzliwości obchodziły przedszkolaki. Wszystkie grupy wzięły udział w zabawie propagującej życzliwość, uśmiech i uprzejmość.

Podczas niecodziennych zajęć   poznały historię tego święta, wykonały piękne plakaty, śpiewały i bawiły się, a wszystko pod hasłem dobrego zachowania.

Uczniowie klas I –III świętowali w poniedziałek,  24 listopada.  W holu szkolnym powstały dwie gazetki informacyjne związane z tym dniem. Organizatorki akcji  przedstawiły nauczycielom klas I-III propozycje atrakcyjnych  zajęć w związku z obchodami Dnia Życzliwości. Po ich zrealizowaniu poszczególne zespoły klasowe wybrały swojego przedstawiciela do szkolnego  Patrolu Życzliwości. Przebrani na niebiesko, oznaczeni  szarfami, wędrowali po szkole  składając wesołe  życzenia i wręczając „uśmiechnięte” balony. Uwieńczeniem akcji było zawieszenie przez uczniów młodszych klas listków z postulatami  na specjalnych drzewkach życzliwości.

Dla wszystkich była to wspaniała zabawa, a dla organizatorów przede wszystkim  nadzieja, że tak zaprezentowane wartości będą priorytetem na co dzień.

                                     Rzecznik prasowy SP6 – Iwona Żurawska

 

 

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.