Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Dzień Otwartych Drzwi w Szóstce

13.03.2015

Dział: artykuły, kategoria: Inne

Dzień Otwartych Drzwi w Szóstce

Od wielu lat tradycją każdej szkoły stało się zapraszanie rodziców przyszłych uczniów i zachęcanie ich do zapoznania się z ofertą danej placówki. Dlatego w środę 11 marca oleśnicka Szóstka zaprosiła do siebie przyszłych przedszkolaków i pierwszoklasistów na uroczystość Otwartych Drzwi.

Podczas spotkania w auli szkolnej dyrektor szkoły, pani  Jadwiga Wieczorek, serdecznie powitała wszystkich gości i przedstawiła porządek uroczystości. Następnie przedstawiciele szkolnego samorządu wykorzystując prezentację multimedialną zapoznali zebranych  z warunkami, jakie placówka proponuje  dla swoich uczniów. Miłym akcentem spotkania był występ dzieci z grupy sześciolatków 0 A oraz z grupy pięciolatków P B. Roześmiane  przedszkolaki wytańczyły i zaśpiewały dla swoich rówieśników wesołe zaproszenie do nauki w Szóstce. Następnie pod opieką nauczycieli kultury fizycznej zaciekawieni przyszli młodzi adepci  w towarzystwie rodziców udali  się na zwiedzanie  szkoły.

W imieniu organizatorów  uroczystości serdecznie dziękuję wszystkim gościom za tak liczne uczestnictwo oraz kieruję do najmłodszych tradycyjne „Do widzenia we wrześniu!”

 

                                                        Rzecznik SP6 – I. Żurawska

AUTOR

ivon

ivon

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.