Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

"Dobrze, że jesteś" - premiera płyty Bethel

27.02.2014

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

Już dziś (27 lutego) swoją premierę ma drugi album grupy Bethel zatytułowany „Dobrze, że jesteś”. Album ukazał się nakładem wytwórni Lou & Rocked Boys. Płytę honorowym patronatem objęły miasta Oleśnica i Brzeg Dolny.

Przez ponad siedem lat intensywnego koncertowania zespół nabył ogromny bagaż różnego rodzaju doświadczeń, a najnowszy album jest tego wyraźnym dowodem. Dwanaście utworów, które znalazły się na krążku z całą pewnością przypadną do gustu zarówno starym fanom, jak i osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką grupy Bethel.

Materiał, który znalazł się na najnowszym albumie grupy częściowo można było usłyszeć już podczas koncertów, a część to zupełnie nowe kompozycje. Całość została nagrana podczas ponad dwóch tygodni wytężonej pracy w gdańskim studio Custom 34. Zawartość drugiej płyty zespołu BETHEL po raz kolejny stanowi istną mieszankę gatunków: od pulsującego roots reggae, poprzez energiczne ska, kończąc na solidnych brzmieniach w klimacie raga. Na płycie nie brak, również, niespodzianek takich, jak gościnny występ kolegów z zespołu Enej oraz potężne głosy, których użyczyli członkowie Luxtorpedy.

Zapraszamy do słuchania oraz odwiedzania oficjalnych kanałów zespółu www.bethel.art.pl oraz www.facebook.com/bandbethel

AUTOR

redaktor

redaktor

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.