Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Czwarty Poziom w finale konkursu NASZE MIASTO GRA - walczymy o występ na LuxFest

28.10.2013

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

Czwarty Poziom w finale konkursu NASZE MIASTO GRA - walczymy o występ na LuxFest

Zostaliśmy jednym z sześciu finalistów ogólnopolskiego konkursu "Nasze Miasto Gra"!!! Przed nami wielka szansa na zagranie w II edycji "LuxFest" w poznańskiej Arenie w połowie listopada m. in. z m. in. Grubsonem czy Luxtorpedą. I choć czeka nas jeszcze sporo emocji to i tak jest radość, ze z kilkuset zespołów z całej Polski udało się nam się dotrzeć do pierwszej szóstki!!!

Za nami i już trzy etapy konkursu i teraz ten ostatni, najważniejszy - głosowanie w Internecie na stronach portalu Poznań Nasze Miasto.

Mieliśmy okazję przekonać się jak wielu przyjaciół mamy w Oleśnicy i w miastach, w których do tej pory udało nam się zagrać - w jednym z etapów, gdzie również zwycięzców wyłaniano za pomocą głosowania pokonaliśmy rywali ogromną ilością głosów.

W poniedziałek (2013-10-28) nastąpiło natomiast ogłoszenie wyników jury po przesłuchaniach konkursowych w poznańskim klubie "U Bazyla". Tym razem o zwycięstwie decydował werdykt jury. I znów sukces...

Zespół jeszcze raz pragnie podziękować wszystkim swoim sympatykom, tym, którzy na nich głosowali i prosi o mobilizację i głosowanie w dniach od 4 do 10 listopada w ostatniej już fazie konkursu. Szczegóły już wkrótce na funpage'u zespołu: www.facebook/czwartypoziom.

fot. Błażej Dąbkowski / NaszeMiasto

 

PS

 

I jeszcze kilka słów o konkursie i festiwalu na stronach portalu: http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/galeria/2047852,nasze-miasto-gra-czwarty-poziom-w-finale-konkursu-foto-wideo,id,t.html#0cd2732a410c6d06,1,3,5

AUTOR

Czwarty Poziom

Czwarty Poziom

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.