Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Czwarty Poziom "Tylko Tour 2013" - pora podsumowań, pora noworocznych postanowień i planów

06.01.2014

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

Czwarty Poziom "Tylko Tour 2013" - pora podsumowań, pora noworocznych postanowień i planów

Tylko Tour 2013 is over! Zakończyliśmy ją tuż przed Świętami intensywnym, przedłużonym weekendem, w trakcie którego zagraliśmy 3 koncerty. Dziękujemy wszystkim za obecność, której towarzyszyła niesamowita energia, jaką zdołaliście z siebie wykrzesać w tym przedświątecznym czasie!

Pora na podsumowania… Od rozpoczęcia trasy, czyli 30.08. zagraliśmy w sumie 15 koncertów w 9 miastach w 3 województwach. Dziękujemy KAŻDEMU Z WAS za przybycie na którykolwiek z nich! Dziękujemy za wsparcie i słowa motywacji, napędzające nas do dalszego działania. To dla Was gramy!

Dziękujemy klubom, które nas gościły, osobom, które wspomagały na scenie, poza sceną, a także każdemu, który dołożył swoją cegiełkę w projekcie Tylko Tour 2013!

Tym samym kończymy nasz muzyczny rok 2013. Co przyniesie rok przyszły – można zobaczyć na nowych koszulkach, które już do nabycia w naszym facebook’owym sklepiku i na koncertach.

Na sam początek zapraszamy na imprezy wchodzące w skład XXII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach tej wspaniałej akcji 12 stycznia o 18.00 (ale zapraszamy już od 16.00) w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Oleśnicy zagramy pierwszy w tym roku koncert. Bądźcie z nami, bądźcie z Orkiestrą!

Rock’n’roll!

 

AUTOR

Czwarty Poziom

Czwarty Poziom

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.