Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

Czwarty Poziom na festiwalu Wszelkie Przejawy Artyzmu w Dusznikach-Zdroju

07.08.2013

Dział: artykuły, kategoria: Kultura

Czwarty Poziom na festiwalu Wszelkie Przejawy Artyzmu w Dusznikach-Zdroju

Już w najbliższą sobotę, 10 sierpnia o godz. 21.00 oleśnicki zespół Czwarty Poziom wystąpi w Dusznikach-Zdroju nad Czarnym Stawem w ramach piątej edycji festiwalu Wszelkie Przejawy Artyzmu. Program całego festiwalu znajdziecie Państwo na plakacie umieszczonym wyżej oraz na stronie: http://wpa.org.pl/wpa5/

Festiwal jest najprawdopodobniej największym spotkaniem tak różnorodnych artystów w Polsce. WPA to muzyka, malarstwo, taniec, rysunek, fotografia, teatr, grafika, animacja, graffiti, film i rzeźba.

Poprzez otwartą formułę festiwalu szczególnie promujemy twórców młodych, dostarczając im nowych źródeł inspiracji, sprzyjając nawiązywaniu kontaktów i najbardziej nawet zaskakującej współpracy artystycznej – dzięki wyjątkowo nieformalnej, przyjacielskiej, a nawet serdecznej atmosferze. Miarą kreatywnego luzu WPA, wyjątkowo docenianego przez uczestników, niech będzie fakt, że każdy z nich sam w dowolny sposób aranżuje przestrzeń, w której przedstawia swoją twórczość.

Zapraszamy w imieniu własnym i organizatorów.

Ekipa Czwartego Poziomu :) 

AUTOR

Czwarty Poziom

Czwarty Poziom

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.