Facebook
RSS
ARTYKUŁY WYDARZENIA WASZE PROBLEMY WASZE PROPOZYCJE KONTAKT ZALOGUJ SIĘ DO SERWISU

CKiW na Targach Pracy w Oleśnicy

10.04.2014

Dział: artykuły, kategoria: Inne

CKiW na Targach Pracy w Oleśnicy

9 kwietnia w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy odbyły się V Targi Pracy, na których Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy wraz z Młodzieżowym Centrum Kariery zaprezentowało bogatą ofertę edukacyjną.

Uroczystego otwarcia Targów dokonał Zbigniew Potyrała, starosta powiatu oleśnickiego. Następnie głos zabrała Irena Lisikiewcz, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Oleśnicy, organizator Targów.

Ofertę Centrum zaprezentowały pracownice Centrum: Maria Ćwikła, kierownik warsztatów oraz Sylwia Politowska, Specjalista ds. programów europejskich i public relations.

Celem wydarzenia była aktywizacja osób bezrobotnych. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy wraz z Młodzieżowym Centrum Kariery informowało odwiedzających stoisko o bieżącej działalności OHP oraz możliwościach wsparcia w znalezieniu zatrudnienia na lokalnym rynku pracy. Pracownice Centrum zachęcały uczestników Targów do skorzystania z ciekawej oferty edukacyjnej, udziału w projektach realizowanych w ramach Gwarancji dla Młodzieży oraz skorzystania z porad doradcy zawodowego.

Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem – w trakcie ich trwania odwiedzały je zarówno osoby szkolące się i poszukujące ciekawych praktyk zawodowych jak i osoby starsze prezentujące bogate doświadczenie zawodowe.

AUTOR

CKiW OHP w Oleśnicy

CKiW OHP w Oleśnicy

OCEŃ WPIS

WSZELKIE PRAWA ZATRZEŻONE | OLESNICA.EU COPYRIGHT 2012 | REGULAMIN

PROJEKT I WYKONANIE PublicON

Portal dziennikarstwa społecznościowego Olesnica.eu. Wyraź zwoje zdanie i bierz aktywny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego swojego miasta.